Únor 2013

Píšete dopisy?

27. února 2013 v 22:10 | BJ |  Já a zase já
Mí drazí,
dlouho jsme se neviděli, což? Musím uznat, že i když je moje seminárka už odevzdaná (a pořád jsem o ní ještě na blog nenapsala ani čárku, i když jsem to měla v plánu), tak nějak nemám tolik času, kolik jsem si představovala, že budu od začátku února mít. Víte, abych byla upřímná, i když mám čas, hlavou se mi honí tisíce myšlenek, z nichž jen minimum je věnováno blogu (přestože zaujímá v mé mysli příčku vyšší, než třeba testy z matiky). Vaše BJ totiž našla svého Raoula, vážení! Ale to jen na okraj :).
Můžete se ptát, co má znamenat nadpis tohohle článku. Vzhledem k tomu, že teď držím několik dopisů v šachu svým neodepisováním, to zní skoro ironicky, že? Vlastně jsem si zrovna dneska vzpomněla na své dluhy dopisové síti, jejíž jsem součástí, a rozhodla se udělat malý průzkum mezi svými přáteli na facebooku a vyzjistit, jakou roli v dnešní době hrají klasické papírové dopisy.


Maturiťák C4A&C4B aneb Kterak princezna BJ plesala

17. února 2013 v 12:20 | BJ |  Já a zase já
Mí nejdražší,
i když články týkající se přímo mě nejsou nejběžnější náplní mého blogu, páteční noc byla nocí tak výjimečnou, že se o ní musím zmínit. Co se dělo? Nic menšího než můj maturiťák :). Na tuhle velkou noc jsme se připravovali už docela dlouho, intenzivně se dohadovali s třídou, se kterou jsme měli ples, i s ostatními spolužáky, my holky jsme si dlouho dopředu pořizovaly šaty a ladící laky na nehty, utrácely astronomické částky za boty a chodily na zkoušky účesů (zatímco kluci prostě hodinu před plesem vytáhli ze skříně oblek z tanečních :D) - a najednou byl maturiťák tady, naše předtančení bylo secvičené, balónky rozvěšené a my vyfešákovaní jako nikdy.Velké Lottino odhalení aneb Pohádka o projevech BJiny impulzivní a bojovné povahy

14. února 2013 v 23:11 | BJ |  Já a zase já
"Vážení," oznámila BJ generálským hlasem, "situace je kritická."
Ostatní stáli vyrovnaní v řadě před ní a nechápavě čučeli. Až na Ramina s Lotte, ti oslavovali zasnoubení, a tak si ani nevšimli, že se BJ převlékla do vojenského a připnula si generálské hvězdičky (což jsem fakt udělala, mám doma celou vojenskou výbavičku).
"Co se děje?" pípnul Killian. Chudák, nechápal ani Raminovu a Lottinu mimózu, ani to, že se Kyle drží přinejmenším na pět kroků od Ramina, a už vůbec důvod, proč je BJ svolala.

Speciální valentýnská pohádka pro malou Lotte aneb Příběh šišky na kousku trávy

14. února 2013 v 22:28 | BJ |  Já a zase já
"Milá Lotte," pronesl Ramin, ale vzápětí se opravil. "Má nejdražší Lotte...," spokojeně se usmál, jelikož a protože byl ohromně hrdý na svůj výkon, a tak si frází naškrábal propiskou na ruku. Pak se zamyslel. "Hm, ale co dál? Nejdražší Lotte… Nejdražší Lotte, jak se vede? - Vážně? Noné, to je náhoda, mně se vede taky vcelku dobře! - Óne, to je blbý! Tak znova. Nejdražší Lotte, není dnes krásné počasí? Už pěkných pár dní nepršelo, tak jsem si řekl, proč se znova neoženit? No a že jsme se tak potkali… Nechtěla by sis mě vzít? Vážně? Noné, to je báječné!" A jal se v návalu štěstí objímat strom.

Další pohádková slátaninka aneb Šifra mistra Frasera

6. února 2013 v 22:16 | BJ |  Já a zase já
Mí nejdražší,
jak vidíte, u BJ už to vypadá jako u BJ (díky těm, kdo na tom mají zásluhu, a zatracen budiž ten, kdo mne proklel a poštval proti mě veškerou techniku). To mi umožňuje zveřejnit další pohádku, která se tentokrát od původní Lottiny liší ještě výrazněji než posledně (také kvůli tomu, že vznikla dřív, než jsem s desátým dílem Lottina výtvoru měla tu čest), takže zatímco u Lotte už jsem se šťastně setkala se svým chotěm, tady zatím se jen snažíme dostat ze sympaťáka jménem Antione Hadleyho vzkaz.
Předpokládám, že poslední část vám trošku nepůjde do hlavy, ale to se časem spraví. ;)
Pro úplnost: BORN TO THE BATTLE.

Přestavba aneb Když to u BJ nevypadá jako u BJ

4. února 2013 v 22:29 | BJ
Čauda mládežníci!
Jen chci říct, že se nemáte lekat, takhle to tu nebude vypadat navždy (doufám :D). Můj blog prochází zkrášlovací procedurou, který se drobátko zasekla, nicméně pevně věřím, že se odsekne a že se já a moje královstvíčko budeme moci opět připojit k vám ostatním.
Je důležité říct, že už mám hotovou seminárku - už ji čekají jen kosmetické úpravy (které stejně nesnáším), takže se to tu brzy začne už trošku hýbat. Těšte se - BJ se vrací!