Říjen 2016

Mallorca: Jedna velká zatáčka. Ale krásná!

24. října 2016 v 23:38 | BarbaraJane |  Pozdravy ze světa
Přátelé, nevěřili byste, jak je na Mallorce krásně i takhle koncem října!
Tedy pokud se trefíte do dobrého týdne. Nám se to nepovedlo, pršelo a foukalo. Ale stejně jsme si cestování po tomhle přenádherném ostrově užili. Jestli se vám někdy naskytne možnost vyrazit na Mallorku třeba i v tuhle roční dobu, rozhodně jeďte (teda leťte, přes moře se jezdí špatně). I kdyby bylo ošklivo, nudit se nebudete. Stačí nespoléhat na pláže a sluníčko a zařídit se jako my.

Tak předně: Vezměte s sebou kamarády

Když jsem narazila na hyperlevné letenky na Mallorku, žum nejdřív nebyl úplně nadšený. Musím říct, že ho chápu, jak já něco vymyslím, zpravidla je to kravina. Pak ale celou věc promyslel, uznal, že tohle tak blbý nápad není, a zeptal se: "Vezmeme s sebou Peťu s Vendy?" A chcete něco vědět? Vzali jsme s sebou Peťu s Vendy.

Byl to jeden z nejlepších nápadů, jaké kdy prošly žumovou hlavou. Zkuste to taky. Nevím, jestli budou mít Peťa s Vendy čas i na vaši dovču, ale určitě máte i vlastní kamarády, ne?

Každopádně jsme si to obrovsky užili. Já jsem netahala žuma brzo z postele, protože jsem mohla jít ráno k moři s Vendy, a žum mě nenutil pít rum, protože s ním ochotně pil Petr. Prostě ideální kombinace. A ani jsme se nepohádali.


Tuhle fotku jsem pojmenovala "Tři čumíci". Vidíte na ní naši výletnickou partu (žum jest za fotoaparátem).