Mohla jsem být bjúty blogerka

3. června 2017 v 10:57 | BarbaraJane |  Já a zase já
Já jsem úplně propásla hvězdnou kariéru! Mohla jsem se svým blogem udělat díru do světa, trhat rekordy v návštěvnosti a mít půlku bytu zastavěnou věcmi, které by mi vnutily nejznámější značky v zoufalé snaze vlichotit se mi tak, abych se o nich blahosklonně zmínila. A já místo toho píšu zapadlý blog na konci vesmíru, no není to pech?

Řekla jsem si, že vám aspoň vylíčím ty zářné možnosti, které mě minuly. Třeba si pak řeknete: "Jó, z té holky mohlo něco být. Ale místo toho nám tu píše o barborových příbězích a o žumovi a tak a my si toho moc ceníme, tak jí to napíšeme do komentářů." (Dobře vím, že si tohle neřeknete. Ale to mi nikam nepište, jo?)

Mrkejte, co všechno jsem mohla být!

Bjúty blogerka

V téhle oblasti bych proslula svou originalitou: byla bych jediná beauty blogerka, která neví, jak a hlavně proč používat primer. A taky by určitě všechny uchvacovalo, že jdu jeden den do práce nastrojená jako princezna a druhý den na sebe hodím tričko s Pusheen a lacláče. #mámsvůjstyl


Úplně vidím své geniální popisy v rubrice OOTD (čili outfit of the day): Základ mého dnešního outfitu tvoří tyhle nádherné šaty, které jsem si včera koupila v okamžiku zatmění mysli. Trochu mě řežou v podpaží a nemůžu se v nich moc hýbat, ale stály tolik, kolik dám ročně za jídlo, takže je prostě budu nosit. K nim jsem zvolila červené punčochy, protože mi to přišlo jako dobrý nápad. Když na sebe teď koukám, tak spíš nebyl. Těch chlupů si nevšímejte, to je z koček. Oufit jsem doladila výrazným náramkem, který mi dal někdo k narozkám, ale je tak mimo můj styl, že si ho jinam než na tuhle fotku nevezmu. A moje nohy na fotce nevidíte proto, že prostě nemám vhodné boty, jasný?

DIY blogerka

Dneska si vyrobíme tetování, jaké nikdo jiný nemá. Potřebovat budete:
  • kus své kůže
  • obě ruce levé
  • dokumentní inkoust (vydrží víc než normální a nebledne)
  • plnicí pero
Inkoust je na vás, můžete použít i tuš, tiskařskou barvu nebo cokoliv jiného, co kurníkšopa sakra nejde smejt. Hazardéři můžou zkusit tzv. vyžírané tetování, kdy místo inkoustu použijete savo. Abyste docílili vzhledu cákanců, nechte tetování náhodě. První flíčky se objeví už při plnění pera, a jestli máte obě ruce řádně levé, stačí pak perem napsat dvě tři slova a máte hotovo.

Já jsem se rozhodla potetovat si dlaň. Přijde mi to o dost originálnější než všichni draci, srdícka a portréty expartnerů dohromady.


Knižní blogerka

To zní jako hyper-super-truper nápad vzhledem k tomu, kolik toho ročně přečtu. Začlo by to nádherně: psala bych o svých oblíbených knížkách a o tom, co jsem přečetla v posledních dnech. Pak bych si zažádala o recenzní výtisky od nějakých bájo nakladatelství, třeba z Druhého města nebo Hosta.

A pak by mi někdo do komentářů napsal, že v Na západní frontě klid je moc takových těch vojenských věcí a že Legenda o svaté Kateřině je blbá, protože je psaná moc starou češtinou je moc náboženská. Dílo by bylo dokonáno ve chvíli, kdy by někdo třeba Bídníky přirovnal ke Stmívání. Pak by mi prdla žilka a bylo by po mně.

Každopádně bych umřela na vrcholu své slávy, což takhle formulované zní docela fajn.

Mimochodem tu Kateřinu jsem si nevymyslela. Chodila jsem na seminář nazvaný Jak číst starší českou literaturu, kde přesně tyhle stížnosti na Legendu o svaté Kateřině zazněly.

Vlogerka

Tohle by bylo bájo! Už mám scénář prvního videa, mrkejte:

Áááááhojíček všichni, zdraví vás BarbaraJane!

Teď přijde pěkné animované koukání. Malá kreslená rtěnka namaluje moji přezdívku a celé to bude vypadat asi takhle, mrkejte:


V tomhle videu vám řeknu *střih*, jaké kosmetické přípravky jsem vypotřebovala za poslední měsíc. *střih* Mám tu *střih* čtyři lahvičky od šamponu. *střih* Asi vidíte, že jsou všechny stejný. *střih*

*Tvářím se roztomile provinile a rozhodím rukama, ve kterých mám zmíněné lahvičky.* *střih*

Nevypotřebovala jsem je všechny tenhle měsíc *střih*, ale nebyla jsem je schopná *střih* vyhodit, takže se mi do teď *dramatické přiblížení* válely *ještě přiblížení* ve *maximální přiblížení a dramatická hudba* sprše!

Pro tuhle příležitost bych si vlastně mohla nechat původní přezdívku a nepřemýšlela bych o tom, že se jí zbavím. To jsem vám vlastně ještě neřekla - plánuju tu změny. Jedna z nich je ta, že se zbavím přezdívky BarbaraJane a budu konečně jenomá Bára. Ale zpátky k mým imaginárním úspěchům.

Kdyby se náhodou tenhle vlog nechytl, začala bych točit o knížkách. Moje první video by bylo o knížce, kterou jsem nečetla, ale z nějakého záhadného důvodu jsem měla potřebu vám ukázat její obálku a pět minut o ní žvanit.

Fitness blogerka

Hahahá! Ne, dělám si legraci, tomuhle nevěřím ani já. (Ale mám pár pěkných sportovních triček, chcete je vidět? Ve vlogu?)

Food blogerka

Pravděpodobně bych spadala do speciální kategorie "Vaříme pro chudé lidi, kteří nejedí maso, věčně nemají doma vajíčka a zase zapomněli koupit mouku. A navrch nemají rádi cibuli."

Nebo bych mohla pořád dokola vařit dýňovou polévku a zapečená portobella. A lidi by bavilo to číst prostě proto, že je absurdní vařit furt dokola to samé. (Ale žít se tak dá.)

A taky asi musí být vtipné koukat na video s kuchařkou, která co pět minut křičí, že se popálila/polila/přilepila nepovedeným těstem k lince.

Blogující maminka

Seznamte se s mou dceruškou, tohle je Malá Baruška (říkáme jí vždycky Malá Baruška, takže se tak asi jmenuje). Je to vzorné dítě, nic nechce, nikdy nepláče, vlastně na ni ani nepotřebuju kočárek.


No dobře, do tohohle se asi nepustím. Chudáci unavené maminky, kterým děti doopravdy křičí a dělají věci (takové ty dětské věci, chápete?) by mě umlátily lahvičkami na ohřev mléka.

Kulturní blogerka

Psala bych o divadle, o opeře, o dobrých muzikálech... a nikdo by to nečetl. (Takže tohle škrtám.)

No dobře, přiznávám. Ani v žádném alternativním vesmíru bych nemohla být ničím z uvedených možností. Ale byla by to legranda, no ne? :) Každopádně asi zůstanu u barborových příběhů a svých nejmilejších čtenářů, i když vás nejsou bambiliony.

Co vy, šlo by vám něco z toho, co jsem uvedla? (A klidně úplně vážně. V tomhle článku nejde o to znevažovat dobré beauty blogerky nebo kohokoliv jiného.) Napište mi to do komentářů. A jestli jste to ještě neudělali, lajkněte si mou facebookovou stránku Barborové příběhy, ať vám neuteče příští článek.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 3. června 2017 v 14:07 | Reagovat

Já zkouším od každého trochu - respektive fitness asi nezkusím nikdy :-D ale vzhledem k ukázkám, jak bys o čem psala (zde v článku), bych tě hltala 😂😂😂

2 Markii Reed Markii Reed | Web | 3. června 2017 v 18:07 | Reagovat

Tak tohle je mě zaručeně pobavilo. Úplně se v tom vidím, až na to, že já se pokouším dělat vlogy, ale moc mi to nejde.

3 Péťa - Čtení pod lavicí Péťa - Čtení pod lavicí | Web | 3. června 2017 v 20:53 | Reagovat

Já mám občas takové záchvěvy toho, co bych byla bývala mohla dělat. Vždycky mě to pochopitelně napadá, když čtu nějaký úspěšný blog v dané kategorii. Pokaždé mě napadne, že tohle napsat... pfff, to bych tak zvládla! :D :D Takže nejen ty, ale i já jsem mohla být slavná. Vlastně jsme mohli být duo slavných blogerek a jútuberek :D :D nebo jsme se mohli domluvit a plivat na sebe špínu, což by lidi určitě bavilo, takže bychom byly fakt slavné. Jen bychom byly krávy. Ale vedlejší účinky jsou u všeho :D

4 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 3. června 2017 v 21:37 | Reagovat

[1]: To jsi můj člověk - fitness je oblast, kterou nedokážu ani parodovat, tak moc je mi vzdálená. :D

[2]: Jestli nejde, tak určo časem půjde. Držím pěsti! :)

[3]: Jojo, to znám. "Hm, proč je tak slavná, to bych přece mohla dělat taky!" (Ale neděláš, Barboro. :D)
Každopádně tvůj plán je ďábelsky geniální, to by na tisíc procent zabralo. Až se rozhodnu, že na to tady dlabu a chci být konečně slavná, napíšu ti. :D

5 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 4. června 2017 v 9:34 | Reagovat

Ten článok nemá chybu! Popravde.. neviem, či som fakt divná.. ale ja na žiadne beauty blogy nechodím :D Akože.. malujem sa aj všetko, ale beauty blogy ma fakt nikdy nezaujímali :D
A vlastne ani fitness blogy, ani blogy o zdravom životnom štýle a tak podobne :D
A ked vidím, akú "kariéru" s tým ludia urobili, tak s ako fakt čudujem :D
Zopár knižný blogov čítam, kvôli recenziám aby som sa mohla inšpirovať :D A tak isto čítam jeden blog od blogujúcej maminky a teraz aj jeden blog od budúceho tatínka :D
Inak o točení vlogov som uvažovala aj ja, ked je to teraz taký hit, ale ja by som nechcela byť taká tá.. tuctová youtuberka :D chcela som byť originálna a kedže ma nič originálne nenapadlo.. tak moja youtube kariera sa nezačala :( :D

6 klavesnicetuka klavesnicetuka | Web | 4. června 2017 v 11:15 | Reagovat

:-D vtipné, bjúty blogerka bych mohla být taky protože taky nevím co je to ten primer nebo jak se to píše :-D

7 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 4. června 2017 v 16:31 | Reagovat

[5]: Taky na beauty blogy cíleně nechodím, ale je jich tolik, že na nějaký prostě semtam narazíš, ať chceš, nebo ne. :D Většinou ale nechodím ani na knižní blogy, protože se prostě neshodnu s vkusem většiny knižních blogerek. :/
No prosím, mohlas být taky slavná, kdyby tvoje youtube kariéra neskončila dřív, než vůbec začala. :D

[6]: Schválně jsem si to teď gúglila a fakt se to píše primer,  takže už teď máme obě dobrý základ :D Ale vyděsilo mě, že mi vyjel primer na rty, primer na oči, primer na obočí... ono jich je vážně tolik druhů? Próč? :D

8 Teri Teri | Web | 4. června 2017 v 20:45 | Reagovat

Zajimavy napad, teda spiš dobře provedene

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. června 2017 v 20:53 | Reagovat

Tenhle článek mi strašně sednul do noty:) Poslední dobou taky furt bulím, že mi už dávno ujel vlak slávy a naděje:) Vlogy mě neba, bjúty věci mi říkají zhruba tolik, co tobě a s fitnessem to asi taky neklapne. Tak asi stejně jako ty budu radši psát blog na konci světa s pár věrnými čtenáři, než se snažit být zbytečně kůl:)

10 m. m. | E-mail | Web | 4. června 2017 v 21:39 | Reagovat

Tohle mě upřímně pobavilo. Já taky poměrně často přemýšlím o tom, co všechno ze mě mohlo být, kdyby nebyly v řiti ryby, a co se blogů týče, tak nejvíc reálné vidím alternace jako "hejtr z 1000 věcí, co mě serou", "celosvětově známá hustá travelblogerka", "celosvětově známá hustá minimalistická blogerka" nebo "skvělá webdesignérka", jo a ještě určitě taky "literární blogerka/povídkářka". K tomu všemu mi vlastně chybí akorát ten talent, jinak bych to naprosto klidně mohla dělat, o tom žádná.

Co se primeru týče, jeho potenciální výhodu jsem pochopila snad akorát když jsem zjišťovala, proč mi na ksichtě oranžoví makeup, a kdesi jsem vyčetla a vykoukala, že pravděpodobně oxiduje při kontaktu s kůží a že ten primer by tomu zabránil nebo co. No ale tak od tý doby si pod makeup matlám nějakej lehkej krém a přijde mi, že to docela taky funguje, takže fak jú prájmr, si vystačim, neasi. 8-)

11 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 4. června 2017 v 21:54 | Reagovat

[9]: Přesně s takovým "bulením" jsem se chtěla tímhle článkem vyrovnat. Prostě si ujasnit, že jestli chci psát to, co mě baví a co pokládám za to nejlepší a nejoriginálnější, co ze mě mohlo vypadnout, tak se holt musím smířit s tím, že tu nikdy nebudu mít bambilion čtenářů. :)

[10]: Varianta "celosvětově známá hustá travelblogerka" je pro mě taky takové "jó, to bych přesně mohla být, kdyby..." Kdybych měla víc peněz/času/atakvůbec cestovat. Jenže na kdyby se nehraje. :D
Za osvětlení k primeru děkuju. Já jsem si vždycky myslela, že má nějakým záhadným způsobem zajistit, aby make-up líp držel na obličeji, ale protože nemám pocit, že by ze mě šminky bez primeru okapávaly, nechápala jsem, k čemu je dobrý. :D

12 Tahmed Tahmed | E-mail | Web | 6. června 2017 v 12:02 | Reagovat

Už dlouho jsem se tak nepobavila při čtení článku a komentářů k němu. Bravo. :D
na blogu už dělám nějakej ten pátek a vystřídala jsem jich řadu za sebou ale v životě jsem netušila, že se s nimi dá proslavit :D (youtube to je jiná) ale na videjko, kde bych měla být já bych se nemohla ani podívat, takže bych měla problém už se samotnou jeho editací :D a to nemluvě o tom ostatním. Make-up mi téměř nic neříká, móda je pro mě pomalu španělská vesnice poněvadž mi pořád někdo říká co to proboha mám na sobě :D a jediné kde bych možná mohla slavit úspěch jsou knižní blogeři, ale ted mám knižní blok a číst nedokážu a raději knížky kupuju. Navíc lidé musí ke knížkám umět psát recenze a to já 100% neumím :D takže sbohem slávo :D
Aneb malí blogeři jsou stejně nejlepší :D

13 Andrea V. Andrea V. | Web | 6. června 2017 v 14:57 | Reagovat

[11]: Já si myslím, že výhody primeru ocení spíš starší ženy - ta průhledná hmota ti totiž "zateče" do vrásek a pórů a když na to natřeš make-up, vypadáš jako osmnáctka i bez botoxu. Jinak nestraš - já jsem ráda, že zvládám ráno BB :)

14 Gabriel Decay Gabriel Decay | Web | 6. června 2017 v 16:23 | Reagovat

Právě jsem umřel :D Musím uznat, že popis bjúty blogerky je fakt geniální :D

15 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 6. června 2017 v 16:39 | Reagovat

To je super, vystihla si skvěle podstatu všech tebou výše vyjmenovaných zbytečných existencí :D :D :D

16 Marie Veronika Marie Veronika | Web | 6. června 2017 v 17:59 | Reagovat

Prosímtě, CO je to primer? To slovo jsem nikdy neslyšela. Znám ale "prime", což znamená mimo jiné podmalba. Že by tedy základní vrstva pod makeup?
Inu, co dodat jiného - po tomhle článku musím napsat jen: dobře, že píšeš to, co píšeš, protože je to fakt výstižné a k potrhání! (Z těch správných důvodů samozřejmě!) :-D

17 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 6. června 2017 v 18:19 | Reagovat

[12]: To říká i moje babička, že co je malé, to je milé. :D

[13]: Joták! To je ale chytrý vynález, ten primer, jestli funguje takhle! Každopádně bych nechtěla být tím, kdo se poprvé probudí vedle dámy, která ze sebe takhle udělala dvacítku. :D

[14]: Zde prosím neumírat, nemám vyřešený odklid zemřelých čtenářů! :D

[15]: Já věřím, že úplně všichni knižní/beauty/... blogeři zbytečné existence nejsou, ale když u knižní blogerky čteš to, že v Na západní frontě klid je moc vojenských termínů (to jsem si taky nevymyslela, četla jsem to na jednom blogu před týdnem), tak máš pocit, že už je zbytečný všechno na světě. :D

[16]: Slovo podmalba je, jestli primer dobře chápu, přesně to, co to je. :D

18 Srdcová Dáma Srdcová Dáma | Web | 6. června 2017 v 18:48 | Reagovat

[12]: Souhlasím a jsem na tom úplně stejně :D .

19 Magicmax Magicmax | Web | 6. června 2017 v 18:55 | Reagovat

Ted si asi říkáš jak skvělý si mohla vést život a mít super blog ale promin - to se nestalo, tak jak můžeš vědět, že by se to fakt stalo? Co když ne? Nic si z toho nezvládla, tak jak můžeš sebe m=ně vědět že takový naivní sen se může stát realný??? A at ti ostatní blogeři píšou cokoliv, tak to nemění nic na tom že to jsou jen naivní lidi, co píšou blbosti z blbýho důvodu pro zbytečnej blog, kterej blbě skončí. :/ A ty seš jedna z nich. :( Hele, holka, prostě ses to nestalo, tak at se ti to zdá sebe víc pro tebe lehký, tak ses do toho nepustla, takže to vědět nemůžeš. A stejně! Je hromadal idí, kteří zkusili být "bjuty" blogerkou, knižní blogerkou, a nezvládli to! Ty seš ta z těch, kteří se o to ani nějak nepokusila, jako by tvoje povědomí vědělo, že na to nemáš, tak ses k tomu být slavná a úspěšná nedostala.
Jediný co ti chválí je že ses s tím dostala až na titulku. Ale to nemění nic na tom, že se mi hned první věta naprosto hnusí!
Máš dess, co nestojí za to aby ho někdo viděl, naivní článek, naivní čtenáře. Tohle není to co chceš. Když už se máš ten pocit se o něco snažit. Tak aspoň o něco z toho seznamu! Vykažli se na tento blbý blog z kterýho nemáš slávu, peníze a nic. Vím že to s těma penězma a tak může znít jako blbost: Ale! Na blocích z bloggeru od Google se dají aspoň vydělávat peníze! Ale tady naopak vydělávají blog.cz na tobě! Podlehla si jejich práci a ted na tobě vydělávají a nic z toho nemáš! Běž na youtube, nebo kam jen chceš a využí toho že chceš něco dělat! Neboj se toho světa! Nebo se na to vyprdi a dělej si to samí.

20 Evča Evča | Web | 6. června 2017 v 19:39 | Reagovat

Legenda o svaté Kateřině :D No ano, je to moc náboženské a staročeské :D existuje i přepis do současné češtiny :D  a je to jedno z nejhezčích děl starší české literatury ;)

21 writeblog writeblog | Web | 6. června 2017 v 20:56 | Reagovat

Tak tu diy jsi vystihla super a co tepr mamanky :) važn

22 Natas Natas | Web | 6. června 2017 v 21:31 | Reagovat

Musela jsem se pousmát, bambilióny čtenářů nemám asi mi ujel vlak. PS: krásně potetovaná dlaň ;-)

23 Avilan Avilan | Web | 6. června 2017 v 22:45 | Reagovat

No, asi mi taky ujel vlak :( :D

24 K K | Web | 7. června 2017 v 7:42 | Reagovat

Jak to tak vidím, jsi dokonalá hříčka internetu :D Málokdo by dokázal být ve všem tak dokonalý jako ty :D Já osobně jsem opravdu nadšená z tvého DIY! Musím to hned vyzkoušet! :D

25 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 7. června 2017 v 8:39 | Reagovat

Ano, smysl má jenom změnit existenční situaci lidí

Ano, vše je jako hra Tetris. Tato hra je stará už 33 let a pořád je oblíbená a stala se tak herní klasikou. Proč je tato hra tak dlouho oblíbená, v čem je to skryté kouzlo? To kouzlo je v jednoduchosti, lidi milují to co je jednoduché, všechny úspěšně počítačové hry jsou jednoduché! Podívejme se na úspěšné ideologie, a zjistíme, že jejich úspěch byl v jednoduchosti, pokud je současná konzumní kapitalistická ideologie neúspěšná, je logicky příčinou složitost, a pokud někdo přijde s jednoduchou konzumní ideologií, tak on uspěje, a tato jednoduchá ideologie, zde bude velmi dlouho.

Kapitalismus je složitý, protože je spojen s extremismem, proč je kapitalismus vždy spojen s extremismem? Příčinou je to, že zaměstnanec kapitalisty, je v kapitalismu brán jako robot na dobíjecí baterie, který musí makat jako robot za trochu peněz, a když díky nemoci nebo stáří, pracuje pomalu nebo chybuje, tak je nahrazen jiným modernějším robotem co má vysoké vzdělání. Potřebujeme takový ekonomický systém, ve kterém nebude už zaměstnanec brán jako levný robot, lidi nejsou roboti na dobíjecí baterie! Dosud všechny změny byli jenom povrchní ale to nestačí, musíme jít do hloubky a restartovat celý konzumní systém globálně.

Můj GVKB systém je založen na digitalizaci, lidi vyplní na internetu GVKB dotazníky a po úspěšné digitalizaci se jejich genetická těla eliminují v krematoriu. Lidi budou existovat jenom v GVKB holografické virtuální realitě, kde si muž nakreslí; manželku, psa, děti, auto, dům, kosmickou loď, atd. představivosti se nebudou klást žádné meze ani limity, nebude se vám líbit manželka, tak jí vygumujete a nakreslíte si novou manželku, budete se i moci vrátit do minulosti a zkusit to znovu třeba desetkrát, až to budete umět dokonale.

Svým způsobem budete jako dítě v těle matky, které zatím nezná realitu, ve které matka fyzicky existuje. Realitu plnou složitých problémů, přenecháme; strojům, počítačům, robotům, atd. bude to cesta z očistce do ráje, už nebudeme myslet na to jak hromadit to co milujeme a potřebujeme, v novém GVKB ráji si můžeme vše nakreslit, anebo to vygumovat když se nám to nebude líbit. Jsme tím, v jaké existujeme situaci, nemá smysl měnit lidi pomocí genetiky a výchovy, smysl má jenom změnit existenční situaci lidí, tak že bude každý jenom GVKB inteligentním programem, který nemusí platit; poplatky, pokuty, daně, clo, atd. a chodit jako robot do školy a zaměstnání.

26 Dominátor Dominátor | Web | 7. června 2017 v 10:51 | Reagovat
27 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 7. června 2017 v 11:01 | Reagovat

[19]: Chlapče, tys to nečetl, viď? Jinak by ti muselo docvaknout, že je to celé legrace a že jsem nikdy nechtěla být beauty blogerka. Ale chápu, že ti šlo hlavně o to upoutat pozornost hejtem. Škoda, konstruktivní kritiku bych brala, ale tohle je úplně mimo.

[20]: Kdo by to byl čekal, že je legenda ze 14. století náboženská a psaná starou češtinou, co? :D

[22]: Děkuju, snažila jsem se! :D

[23]: Nevadí, pojedeme spolu autobusem, chceš? :D

[24]: Vřele doporučuju, takové tetování je hit letošního léta! :D

[25]: A cenu za nejmíň relevantní komentář roku si odnáší...

[26]: Vida, máme i druhé místo! :D

28 Čerf Čerf | E-mail | Web | 7. června 2017 v 18:05 | Reagovat

Já bych to s tou specializací neviděl nijak tragicky: Myslím, že člověk, který zvládne napsat nesmyslný ale poutavý horoskop, dokáže stejně dobře napsat nesmyslnou ale poutavou "recenzi" na cokoli :-).

29 Magicmax Magicmax | Web | 7. června 2017 v 18:48 | Reagovat

[27]: Upřímně ano až na tu prnví větu jsem si to nečetl. :D :D Seš chytrá! :D Dokážeš to vydedukovat! :D Víš rozdával jsem asi dvacet super krásných komentářů a odezva na mém blogu byla nulová a tak jsem zkusil tohle. :DD To asi moc vtipný není, co? :D :D Tak přeju ti spoustu komentářů a aby ti přivedla i spoustu stálách čtenářů. :)

30 bydlenkabublicka bydlenkabublicka | Web | 8. června 2017 v 0:07 | Reagovat

Škoda. Já bloguju sama o sobě, což je nejvíc fajn, i když je fakt, že nejsem na vyšším lvlu jako Vlogerka - netočím videjka a nejsem tím pádem jůtrubka.

Myslím ale, že můj life je natolik úžasný, že moje články jsou něco jako deníčkozprávy a že si to umí každý představit alespoň díky těm fotkám !
takže jsem vlastně fotoblogovej deníček - to se taky počítá !

Musím si ale dávat pozor, mám totiž nafocen i styk při mé nevěře, což by mohlo někoho šokovat, tak nevím, jestli je ok zveřejnit vše.,..

31 Aa'esha Aa'esha | Web | 8. června 2017 v 8:57 | Reagovat

"Primer [prajmr] je řetězec nukleové kyseliny DNA, RNA nebo proteinu dlouhý několik bází, respektive aminokyselin, který slouží jako počáteční místo replikace DNA či RNA. Bez primeru by enzym DNA polymeráza nebyl schopen začít syntézu nového řetězce."
Primer – Wikipedie

Teda, taky bych nevěděla, jak a proč využívat řetězec nukleové kyseliny DNA O_O  :-D

32 Alienor Alienor | 8. června 2017 v 18:14 | Reagovat

Parádní článek, chechtala jsem se nahlas, což je dar z nebes teď, když mám 6 dní do státnic a většinu dní probrečím :D

Hm, tak beauty blogerka bych být nemohla, neb můj veškerý kosmetický arzenál čítá všehovšudy asi 10 výrobků, a to včetně zubní pasty :D

Knižní blogerka bych možná být mohla, ale přesně jak jsi napsala- pak by někdo porovnal Bídníky se Stmíváním, já bych ho osobně dojela umlátit tím kompletním vydáním Bídníků o 1500 stranách v tvrdé vazbě a zavřeli by mě :-D

Fitness blogerka- ha, hahaha, haha :-D Jen ta představa mě a sportu mě rozesmívá :D

Food blogerka bych též být nemohla, protože bych to všechno sežrala dřív, než bych to stihla načančat a nafotit :-D

Tak je nám asi souzeno blogovat pro pár pravidelných čtenářů a na slávu si nechat zajít chuť :)

33 Damien is online... Damien is online... | Web | 9. června 2017 v 11:40 | Reagovat

:D :D :D Veľmi dobre som sa pobavil :D Ten vlog si najlepšie vystihla :D :D

34 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 9. června 2017 v 16:29 | Reagovat

[29]: Čoveče, tudyma asi cesta taky nevede, to bys byl brzy za pako. :D

[30]: É... za sebe můžu říct, že jsou věci, který nepotřebuju vědět. :D

[31]: To já sice taky nevím, ale rozhodně se shodneme na tom, že je takový primer tuze důležitá věc! :D

[32]: Tfuj tfuj tfuj pro štěstí a nebreč, ony ty státnice nejsou tak zlé! (Říká holka, která probrečela týden před státnicemi a to samé bude dělat za rok :D)

[33]: Bylo mi ctí tě pobavit, přijď zas! :D

35 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 10. června 2017 v 17:35 | Reagovat

Na tvůj blog občas narážím, ale nic moc nečtu ani tím pádem nekomentuju. Ale dám ti zapravdu, že je dobré dělat na blogu jenom co chceš a u čeho máš pocit, že to má aspoň trochu budoucnost. Taky bych se nemohla řadit do těch výše zmíněných kategorií.
Například s knižních blogerů mám trochu husinu. Čtu sice hodně a hodně ráda, ale psát bych o tom jako oni nemohla, musela bych se v některých případech za sebe stydět.

36 Natálie Natálie | Web | 12. června 2017 v 19:54 | Reagovat

tak každý se o něco snažíme, ale myslím, že když děláme něco, co nás baví a píšeme o něčem co má smysl, tak je to mnohem lepší, než někomu radit, jak se oblíkat, malovat, cvičit a kdesi cosi.. blogy o cvičení a jídlu ani nečtu, protože kolikrát tam jsou takové kraviny, až to není ani možné.. buď hrdá na svůj blog, že je originální a není to ten, kterých má další stovka holek :)

37 Natálie Natálie | Web | 12. června 2017 v 20:46 | Reagovat

odpověď na tvůj komentář: nemáš zač :) tak ať se vám výstava líbí :)

38 Kerr Kerr | Web | 13. června 2017 v 21:43 | Reagovat

Já se hrozně moc pobavila, ačkoliv je tam i kategorie, do které spadám.. A vlastně, není tam jen jedna :D Každopádně neboj, každý nemusí zapadat a přeci je dobře, že píšeš i něco jiného! Byla by to nuda, kdyby jsme byly všechny stejnéé:)

39 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 13. června 2017 v 22:34 | Reagovat

[35]: Z knižních blogerů mám často podobný pocit. Píšou, jako by v životě nepřečetli nic slušného, a jsou schopní se divit, že je knížka psaná obecnou češtinou.

[36]: Máš recht - hlavní je, aby člověka psaní bavilo a aby psal to, co je mu vlastní. :)

[38]: Spadáš nebo nespadáš, to ještě nic neznamená. V každé kategorii se najde několik dobrých, tímto si tě mezi ně řadím. :D

40 dxmisoca dxmisoca | E-mail | 1. srpna 2018 v 9:37 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama