Prosinec 2017

Šup na barborovepribehy.cz

30. prosince 2017 v 1:28 | BarbaraJane |  Já a zase já
Tradá! Je tu úplně poslední článek.

Ne poslední z mých článků. Poslední článek na tomhle blogu. Nově mě totiž najdete na nové adrese barborovepribehy.cz.

Ale nebojte, až tolik se toho nemění. Pořád budu na každou sobotu chystat nový článek. I nadále mě taky najdete na Facebooku a na Blogeru a budu moc ráda, když zůstaneme ve spojení.

Co říct na závěr? Inu, asi nic, vždyť se neloučíme! Ahoj na nové adrese a na Facebooku. :)

6 tragických dárků: už brzy pod vaším stromečkem

23. prosince 2017 v 14:21 | BarbaraJane |  Já a zase já
Už zítra přijde Ježíšek! Jestli si myslíte, že už jsem moc velká na to, abych byla z Vánoc (a dárků) tak nadšená, šeredně se mejlíte. Je tu ale jeden takový zádrhel…

Zase dojde na to. Tajené slzy, zlomená srdce… O čem to melu? O nepovedených dárcích. I vy je dostanete, i vy je dáte. Schválně, kolik z následujících tragických dárků jste už dostali nebo dali?

Dárek typu "Proč sakra?"

Je to pěkné, praktické,… ale proč mi to sakra teta Jarmila dala? Za sebe můžu uvést dva příklady:

Mladá česká vědkyně odhalila 5 metod, jak si zajistit úchvatné dárky. Znáte je?

9. prosince 2017 v 16:12 | BarbaraJane |  Žum a já, já a žum
Přátelé, tohle není sranda. Už za 2 týdny je Štědrý den a jednu věc nesmíme podcenit: dárky. Přesněji, dárky pro nás (vás a mě).

Víte, já miluju dárky. Hrozně ráda je dávám i dostávám. Vždyť co je na tom, no ne? Nemusí to být drahé dárky, podle mě totiž nejsou drahé a levné dárky, ale dobré a špatné dárky. A ty dobré jsou:
  • překvapení
  • něco vybraného speciálně pro mě
  • něco, co mi udělá radost
Jenže to je těžké. Pro mě ježí (tedy vybírá dárky) hlavně žumíček a ten má občas, co se dárků týče, všelijaké nápady. Tak mě napadlo, že mu poradím, jenže to je taky problém. Potom by dárky nebyly překvapení, to dá rozum. Proto jsem se rozhodla k tomu přistoupit vědecky a v průběhu 4 let, po které jsme spolu, jsem experimentálně otestovala několik metod, kterými si (ne)nápadně zajistit bájo dárky.

Inu, vážení kolegové, nastal čas publikovat výsledky experimentu v následující studii:

Oflajn Vánoce: horor z markeťáckého prostředí

2. prosince 2017 v 18:17 | BarbaraJane |  Já a zase já
Offline Vánoce, offline Vánoce... To se lehko řekne, ale když jste online markeťák, nemůžete prostě vypnout. Musíte až do třiadvacátého ťukat do počítače a vytvářet věci, které se shozením pojistek přestanou existovat. Pojďte se mrknout, jak to vypadá v markeťácké agentuře, která má nechtěné offline Vánoce.

Situace je (skoro) smyšlená. Postavy jsou taky smyšlené (víceméně). Vlastně jsem si to všechno vycucala z prstu, jen Karla jsem pojmenovala po svém bývalém pracovním počítači.


***